GİZLİLİK ANLAŞMASI

GİZLİLİK ANLAŞMASI

1. Genel

Aries Gayrimenkul olarak sunulan emlak portalının ziyaretçileri ile ilan verenleri ile olan ilişkisini düzenleyen kurallar yer almaktadır

2. ARİES GAYRIMENKUL Hizmetleri

Emlaktown verilen ilanları, taşınmazla ilgili bilgileri internet üzerinden ilgililere aktarmak yoluyla sunacaktır. Aranılan taşınmazları uygun müşterilere göstermek Aries’insorumluluğundadır. Aries gayrimenkul hizmetlerini en son teknik gelişmelere uygun şekilde sunmaya gayret gösterir.

3. İlan verenin bilgileri

İlan veren sadece gerçekten var olan ve satılmakta olan taşınmaz ilanları vermekle yükümlüdür. İlanın içinde yer alan bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü de ilan verenin sorumluluğundadır.

Taşınmazın adresinde yanlış veya eksik bilgi olması

İlan alanlarını özel firmaların reklam alanı olarak kullanmak

İlgilileri yanlış veya eksik bilgi vererek ilanlara çekmeye çalışmak

İlgilileri ücretli ve/veya Emlaktown telefon veya internet hizmetlerine yönlendirmek

Genel bilgi sayfalarında aylık taksitlerle, faizlerle vs. ilgili verilen bilgilerin doğruluğu ARİES tarafından garanti edilmez. Verilen bilgiler, ilgili hizmeti veren firmanın bilgilerinden derlenmiştir. ARIES bu bilgilerin tamamen güncel ve doğru olmayabileceklerinin altını çizer.

4. Devredilebilirlik ve Gizlilik

Müşterilerin bu kontrattan elde ettikleri haklar başkalarına devredilemez. Kişisel bölümlere girmek için ve veri saklanmasını mümkün kılan şifre, tamamen kişinin kendisine aittir ve kesinlikle başkasına verilmemelidir. Müşteriler şifrelerin üçüncü kişilerin eline geçmemesi için gerekli özeni göstermekle yükümlüdürler.

5. Haklar

ARIES Gayrimenkulün veribankasındaki verilerin tüm hakları sadece ARIES Gayrimenkule aittir. Bunun dışındaki kullanıcılar tarafından oluşturulmuş tüm verilerin hakları yaratıcılarına aittir

6. ARIES tarafından iletilen bilgilerin kullanılması

İlan verenler kendilerine ARIES tarafından iletilen talep ile ilgili bilgileri sadece ilanda belirtilen gayrimenkul satışı için kullanabilirler. Bu bilgilerin üçüncü şahıslara verilmesi ve başka amaçlar için kullanılması kesinlikle yasaktır.

7. Komisyon tutarının ilanda açıkça belirtilmesi

Eğer satış sonrası komisyon isteniyorsa, bu durum ve komisyon tutarı ilanda açık ve net bir şekilde belirtilmelidir.

8. Bilgilerin kaydedilmesi

ARIES üyelik bilgileri ARIES Gayrimenkul tarafından kaydedilir ve işlenir. Bu esnada kullanıcının onay verdiği gizlilik ilkesi esas alınır. Gizlilik ilkesinin tüm koşularına uyulur

9. Yazı işleri hakkında sorumluluk

Satış planlayıcısının tüm redaksiyonal katkıları ya güvenilir kaynaklara dayanmakta ya da ARIES tarafından güvenilir ve bağımsız olarak nitelendirilen partnerler tarafndan oluşturulmaktadır. Burada yayınlanan içerik yazarın kendi tecrübelerini içerir ve kendi bakış açısını ortaya koyar. Yazılar konu hakkında genel ve ayrıntılı şekilde düzenlenmeli ve kişisellik içermemelidir. ARIES Gayrimenkul bu içerikle kesinlikle kişisel hizmet vermez ve hukuk veya vergi danışmanlığı yapmaz.